Pokaż mi swoją torebkę a powiem Ci jaka jestem. Tak, właśnie tak można by powiedzieć jeśli chodzi o damskie torebki. Trzymamy w nich wszystko. Czym więcej zajęć i mniej czasu, tym cięższa nasza torebka. Zawsze może coś przydać. Oprócz standardowych chusteczek, telefonu, czy portfela kobiety noszą w swoich torebkach naprawdę dziwne rzeczy. Każda z nas nie może bez niej długo przeżyć. To na prawdę bardzo potrzebny dodatek. Na co dzień preferujemy te większe, a na wieczór jak najbardziej modne i trendy. Czasem w takiej małej kopertówce nie mieści się za dużo, ale za to jak wygląda. Mężczyzna często upycha najważniejsze rzeczy po kieszeniach.

Dla kobiet ktoś wymyślić torebkę. 
Torebka stała się rzeczą na tyle potrzebną, że każda z nas ma ich bardzo wiele przez całe życie. Co ciekawe praktycznie co sezon mamy chęć kupić jakiś nowy model. Te z najwyższej półki, od projektantów są bardzo drogie i mogą sobie na nie pozwolić najczęściej gwiazdy. Torebka od Prady, czy Chanel dodaje na pewno prestiżu, a wszystkie miłośniczki mody marzą o takiej kultowej torebce. Jeśli nie wybrałaś jeszcze torebki na najnowszy sezon, musisz wybrać z dużej palety. Modne i praktyczne są czarne z lakierowanej skóry. To naprawdę hit. Może mieć różne kształty – od worka po kuferek. Na co dzień ważne jest żeby torebka była duża. Już od kilku sezonów torebki XXL są prawdziwym hitem. Przy tym są bardzo praktyczne, bo mieszczą naprawdę wiele niezbędnych rzeczy. Możesz wybrać też te z najnowszym trendem ozdobione ćwiekami, nitami, dżetami, zamkami i suwakami.

Torbę możesz wybrać z dowolnym uchwytem. Długim uchem, małym do ręki, czy takim na ramię. Dalej torebki w odcieniu camel są bardzo modne. Ważne żeby twoja torebka była praktyczna, wygodna i zadbana. Wszystkie wytarcia, plamy i inne uszkodzenia powodują, że nawet z waszą ulubioną torebkę trzeba będzie się pożegnać. 
Jeśli marzysz o torebce od projektantów to pamiętaj, że gwiazdy które co sezon mają nowe modele często dostają je, aby prezentować markę. A jeśli masz ochotę zainwestować to wybierz nie sezony model, tylko na tą klasyczną. Jakość wykonania pozwoli Ci ją nosić bardzo długo