torebki od Jimmy Choo

Lato powoli nadchodzi! Widać to nie tylko w przyrodzie, ale przede wszystkim na wybiegach, w kolekcjach słynnych projektantów. Kolekcje na upalne miesiące są już gotowe. O ile  zeszłoroczne ubrania można nosić w kolejnym sezonie, tworząc z nich ciekawe, nowe zestawienie, o tyle dodatki warto mieć na topie. To ożywia i urozmaicę strój.

nietypowa torebka Jimmy Choo

Projektant Jimmy Choo wyszedł naprzeciw kobietą, które kochają nietypowe torebki. Stworzył kolekcję kopertówek ozdobionych, do wyboru, obrazkiem zachodzącego słońca, bądź surferem szalejącym wśród fal. Jak przystało na torebkę od słynnego projektanta cena jest wysoka bo wynosi 550 euro.

niebieska torebka- Jimmy Choo

Niestety torebki może i są świetnie wykonane, ale wyglądają jak piórniki z podstawówki z lat dziewięćdziesiątych. Obrazki są kiczowate i wcale nie zachwycają. Rzeczywiście pomysł jest niepowtarzalny na tle propozycji innych projektantów, ale obiektywnie rzecz biorąc wcale nie jest wspaniały.

pomarańczowa torebka Jimmy Choo

Entuzjazm, który towarzyszy pojawieniu się kolekcji jest raczej wywołany nazwiskiem projektanta niż samym artykułem. Może wystarczy poszperać w starych szkolnych przyborach, doczepić łańcuszek do piórnika i wyjdzie na to samo. A ile się zaoszczędzi…

Jimmy Choo-torebki 2012

 

Autor: Marta Chrząstek