W temacie trendów Hollywood nie uznaje tabu. Odnosi się to także do mody, gdzie założenie garnituru bez niczego pod spodem nie wydaje się niczym niestosownym, a już na pewno szalonym. Trend ten niewątpliwie wymaga sporej odwagi. Pokazanie odrobiny ciała pod marynarką jest bardzo pociągające, nie można jednak przekroczyć przy tym delikatnej granicy dobrego smaku. Zaskakujące jest natomiast to, że trend na garnitur bez koszul staje się coraz częściej wykorzystywany przez popularne aktorki i modelki.

Przetestowały go zarówno Nicole Kidman, jaki i Kendall Jenner. Ostatnio także Rosie Huntington-Whiteley założyła marynarkę Versace Versus autorstwa Anthony Vaccarello, nie mając niczego pod spodem. Zaledwie kilka dni wcześniej Cara Delevingne rozpaliła swoim wyglądem jedynie w samym garniturze z kolekcji Burberry wiosna lato 2015. Kate Moss nie wyglądała na zbulwersowaną sytuacją, kiedy stała obok modelki w wyraźnie niekompletnym stroju.

Podczas pokazów na tegorocznym fashion weeku Rihanna miała na sobie biały garnitur, który łączył w sobie to, co lubi najbardziej, czyli nagość i piżamę. Za przestrzeganiem norm nie przepada Kendall Jenner i nie zakłada koszuli pod dopasowanego garnituru. Podobnie Miley Cyrus uwielbia stroje, które nie wymagają koszuli, której zapomina założyć. Selena Gomez także zdecydowała się na samą marynarkę.

Odważny wygląd w 2013 roku zaprezentowała Olivia Wilde, wyglądając przy tym wyjątkowo elegancko. Solange kocha dobre garnitury i oryginalne nadruki, nic więc dziwnego, że pokazała się w takiej stylizacji podczas premiery „Girls”. Kontrowersyjnemu trendowi już w 2013 uległa nawet Nicole Kidman.

W 2011 Rosie Huntington Whiteley zapomniała założyć koszulkę pod garnitur, a oglądając stylizację, można jedynie przyczepić się do koloru stroju. Gwyneth Paltrow także lubi pokazać trochę skóry, o czym świadczy zdjęcie z 2010. W tym samym czasie Victoria Beckham pokazała się w Londynie w eleganckim garniturze bez niczego pod spodem.

Nadszedł czas, żeby zadać sobie pytanie, czy trend zostanie przez Was wypróbowany ?