Trzeba przyznać, że Selena Gomez przeszła długą drogę w świecie mody. Z pomocą stylistki Kate Young zmieniła swoje stylizacje i zabłysnęła na czerwonym dywanie. Coraz lepiej prezentuje się na scenie, co mogliśmy obserwować podczas światowego tournee „Revival”. Transformacja modowa gwiazdy była na tyle wystarczająca, że Selena zwróciła na siebie uwagę dyrektora kreatywnego Louis Vuitton.

Nicolas Ghesquière niedawno w wywiadzie powiedział, że kiedy poznał Gomez, szybko zaprzyjaźnili się i na pewno będą ze sobą współpracować. Francuska marka zaprosiła Gomez na pokaz kolekcji Louis Vuitton Resort 2017 do Rio de Janeiro. Selena pojawiła się na okładce magazynu „W” i brazylijskiego Vogue, a także królowała podczas tegorocznej Met Gala.

Teraz Ghesquière ujawnił zdjęcia z kampanii jesiennej marki, w której wystąpiła młoda gwiazda muzyki pop. Selena Gomez pojawia się w olbrzymiej futrzanej czapie i z mini-kuferkiem, trzymanym wysoko przed sobą. Kampania dla Louis Vuitton jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem dla dużego domu mody w karierze gwiazdy. Zdjęcia do niej wykonał Bruce Weber. Gomez nie jest jedyną gwiazdą kampanii, obok niej pojawiają się takie modelki jak Rianne Van Rompaey, Erika Linder, Natalie Westling, Luisana González, Sora Choi i Jean Campbell.