Torby VERA BAGS to modele prosto ze światowych stolic mody Paryża, Mediolanu i Nowego Yorku.

Torba w kolorze karmel, pomarańcz i morela to niekwestionowany hit tego sezonu. Posiadanie takiego dodatku jest obowiązkiem kobiety podążającej za trendami. Prezentujemy najmodniejsze fasony, w których zakocha się każda z was. Pamiętaj prawdziwą sztukę tworzy szczegół...

Wszystkie modele pochodzą z kolekcji VERA BAGS. Firma zdobyła główną nagrodę w kategorii - Galanteria podczas  prestiżowej XV Gali Mody i Stylu , która odbyła się w Warszawie.

Oferta sklepu obejmuje torby na co dzień, ale również na każdą okazje. Większość toreb została uszyta ze skóry ekologicznej. VERA BAGS posiada jednak coraz większy wybór torebek skórzanych, szczególnie przewieszanych typu listonoszka, dla osób, które wolą torby wyrobu naturalnego.

VERA BAGS organizuje tradycyjne obniżki oraz dni promocyjne. Przykładowo w Dniu Kobiet b.r.  klientki otrzymały w prezencie od 10 do 50% zniżki na każdy model dostępny w sklepie. Promocja okazała się wielkim sukcesem. Pierwszego dnia promocji w ciągu zaledwie jednej godziny pojawiało się ok. 10 zamówień! Opłaca się zatem regularnie zaglądać na stronę sklepu, lub zapisać się jako Stały Klient do newslettera, aby zapewnić sobie najlepsze zniżki.

Warto dodać, że pełne klasy torebki firmy VERA BAGS nosiły bohaterki pamiętnego serialu ,,Magda M’’.

atrakcyjna torba
Musisz ją mieć!torba kuferek gwiazd

Co znaczy kreacja bez atrakcyjnego dodatku?

pomarańczowa torba na ramię

Pełną kolekcje można obejrzeć w sklepie internetowym www.verabags.pl.

Uwaga! Torby VERA BAGS będą niebawem dostępne w sklepie Trendu.pl.