Dziś oficjalną premierę ma najnowszy system Microsoft. Po średnio udanym systemie operacyjnym Vista, wszyscy spodziewają się prawdziwej rewolucji. I chociaż system Windows 7 być może za bardzo rewolucyjny nie jest to jednak zapowiada się ciekawie! Przede wszystkim ma być dużo bardziej wydajny od swojego poprzednika. Ma korzystać z dużo mniejszej ilości pamięci niż Vista oraz ma lepiej obsługiwać zewnętrzne urządzenia, które na Viście nie zawsze działały tak jakbyśmy tego chcieli. Do tej pory mogliśmy testować 90 dniową wersję systemu całkowicie za darmo. Jednak już od dziś rynek polski zostaje pokrzywdzony! Przede wszystkim studenci nie będą mogli zakupić tańszej wersji nowego systemu. Nawet jeśli posiadają legalne system Windows Vista to nie mogą skorzystać z promocji. Na dodatek w Polsce nie pojawi się specjalny Family Pack, dzięki któremu moglibyśmy legalnie zainstalować oprogramowanie aż na 3 komputerach w naszym domu.

Windows Vista miał być prawdziwym przełomem wśród systemów operacyjnych to szybko  zniechęcił sobie użytkowników. W dalszym ciągu grono osób korzysta z przestarzałego Windows XP, który jest przede wszystkim dużo bardziej stabilne dla wszystkich fanów gier komputerowych. To właśnie na tym systemie bez najmniejszych problemów możemy zagrać w nieco starsze tytuły. 
Windows 7 ma być rewolucją, gdyż ma łączyć w sobie nowoczesność ze stabilnością. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy, kiedy dużo większe grono osób zacznie z niego korzystać. Szkoda tylko, że jak zwykle użytkownicy Polscy są poszkodowani! A wy jak myślicie Windows 7 jest klapą czy sukcesem?