Tym razem przybliżamy temat kostiumów kąpielowych. Pewnie jesteście ciekawi jakie trendy obowiązują w modzie kąpielowej w tym sezonie. Czy inaczej wyglądają plaże Sopotu, Cannes i Rio ?

Paniom polecamy kostiumy jednoczęściowe. Jednoczęściowe nie oznacza braku sexapilu. Tego lata mamy do czynienia z wyjątkowo skąpymi kostiumami jednoczęściowymi. Pamiętajmy o dodatkach. Duże okulary o których pisaliśmy tydzień temu i dużo modnej biżuterii. Chyba, że wybieracie się popływać a nie lansować. Ale wątpimy w to. W końcu trendu.pl to nie wortal dla pływaków.

Sezon letni 2007 obfituje w duży wybór strojów kąpielowych dla Panów. Aktor, który wcielił się w rolę Jamesa Bonda, Craig David zapoczątkował trend na oldskoolowe majty w stylu naszych dziadków. Kostium który został założony w kultowym Boracie przez Sashe Baron Cohena i później kopiowany przez Wojewódzkiego i Majewskiego jest hitem tego lata... Co więcej zainspirował projektantów kostiumów dla Kobiet. Skąpo wykonane jednoczęściowe stroje nawiązujące do Borata są rewelacją tego sezonu. (Podkreślamy nawiązujące ale nie wprost)

A teraz Wasze ulubione zdjęcia... (Zwróćcie uwagę na Iwonę Pavlovic... ale nie kopiujcie tej Pani... Jest synonimem złego smaku i braku wyczucia obowiązujących tendencji).

BKR