Czy rodzice mogą być spokojni i pewni, że ich dzieci podczas nadchodzącego urlopu i tegorocznych wakacji będą bawić się tak jak nigdy przedtem i rozwijać się w bezpieczny dla nich sposób? Oczywiście! Jest tylko jeden warunek: wyjeżdżając na rodzinne wczasy z całą familią, do torby podróżnej oprócz kremu z wysokim filtrem i sprayu przeciw owadom należy zabrać kilka niedużych zabawek różnego autoramentu, na wszelki wypadek. Doskonale sprawdzą się podczas długich tras, monotonnej jazdy samochodem, w podróży pełnej przesiadek, zmian ukształtowania terenu i co za tym idzie nastroju. Każdy rodzic wie, że coś, nad czym nasze maleństwo będzie się mogło pochylić, pogłówkować, skoncentrować, czym sobie zajmie ręce na jakiś czas potrafi uchronić niejeden rodzinny wyjazd od katastrofy...

Zabawa w plenerze –Radio Flyer czyli rowerki i jeździki w stylu retro. „Wisienki z tortu”.
Z niezwykłymi zabawkami od Kids Town czekają nas niezapomniane chwile w rodzinnym gronie. Jednak podczas wakacji najważniejsza jest przecież zabawa na świeżym powietrzu, przy wymarzonej pogodzie – na plaży, w ogrodzie, podwórku, piaskownicy, gdzieś w pobliżu wody czy chociaż odkrytej pływalni.
Jedną z nowych mobilnych propozycji dla młodych wielbicieli motoryzacji jest Radio Flyer, czyli nowoczesny wehikuł, pojazd – rowerek lub jeździk w stylu retro, klasyka gatunku i bohater, a właściwie rekwizyt grający, którego pamiętamy na przykład z filmu „Dennis Rozrabiaka”. W Polsce dostępny jest od niedawna, można go kupić w Kids Town. Radio Flyer występuje w kilku wersjach, a najprostszy z nich przeznaczony jest dla dzieci już od 1 roku życia.
Classic Tiny Trike to klasyczny, czerwony jeździk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki Radio Flyer. Jest wykonany z drewna, częściowo malowanego na kolor czerwony. Kierownica jest metalowa i chromowana, a siodełko-siedzonko jest bardzo miękkie. Całość zapewnia maksymalny komfort dla dziecka. Dodatkowo pojazd posiada prawdziwy dzwonek.
Bezpieczeństwo jazdy zapewnia wyważona konstrukcja, ale i kontrolowany promień skrętu poprzez szeroki rozstaw osi z przednimi kółkami, zresztą bardzo wytrzymałymi.